Навіщо люди їздять до Африки? Хто за чим, а я – за Африканськими Метеликами  (заколки для волосся — African Butterfly).

Заколка для волос African Butterfly Ndebele 003

Шпильки для волосся купити було раніше великою проблемою. А довге волосся я відпустила ще у школі.

Але оскільки моя маман вважала, що це цілком і повністю моє рішення, з зачіскою мучилася я сама. Набридло. Я обрізала «русу косу до пояса» і не поверталася до цього питання багато років.

Але дівчинковість все одно бере своє.

І я їх знову відростила.

І знову на свою голову та відповідальність.

І знову постало питання зачіски.

 

купить для волос заколки African Butterfly

Модные заколки для волос купить African Butterfly Ndbele

Ще в 1997 році прообраз шпильок African Butterfly — шпилька Barettes ShouShou була придбана мною в Києві. Прослужила вона мені недовго — від сили півроку, але експлуатувала я її неабияк. Підвів гребінь – з нього почали висипатись зубці. Сама оксамитова гумка (від неї, напевно, і назва – шу-шу) прослужила б ще довго, але на жаль і ах.….:(

Потім я обрізала волосся, потім знову відпустила, перейшла на гумки, краби. Той самий Barettes виручав. Пробувала металеві з камінчиками — дряпали шкіру голови вони нещадно, волосся тримали не вельми як і сповзали. Ну її, цю красу, яка потребує жертв. Потім я придивлялася до Easy Comb (у народі Ізі Коум) — кілька разів навіть приміряла, але зрозуміла, що це швидше прикраса для волосся, ніж шпилька. Мою копицю (при будь-якому розкладі довжини моє волосся перукарі проріджували, щоб можна було зробити укладку – занадто багато волосся – отак, і це буває проблемою:) утримати ії дуже важко. Жоден автоматик не міг її вмістити, або лише на дуже короткий час, потім відстрілював, виправдовуючи свою назву: (…).

Красивые заколки для волос African Butterfly — первая встреча

Красиві шпильки для волосся African Butterfly — перша зустріч
А 10 років тому доля мені підкинула вирішення питання – African Butterfly. На той момент я вже імпортувала з ПАР прикраси     Honey  і це сталося в одну з робочих поїздок до ПАР.

Африка, вітер, я, розпалена, повертаюся додому. Відчуття не дуже. Господиня будинку, в якому я жила ( дама, яка давним-давно емігрувала до ПАР), намагаючись мені допомогти, показала мені річ, яку вона зазвичай возить на подарунки Штучка тут же швидко влаштувалася в моєму волоссі і не дуже хотіла звідти йти. Ні, питання не в тому, що волосся заплуталося в шпильці — шпилька і моє волосся несподівано одне одному сподобалося:)

Вже наступного дня мене відвезли до Річарда в офіс і вже там я свою душечку відвела за повною програмою. Причому по всіх напрямках – і шпильки купила, і попередній контракт підписала, і з лабрадорами награлася (6 штук усіх кольорів, статей та віку), і кава напилась, і подружку собі знайшла – Шанті, люблю тебе:)

Заколки Африканская бабочка
Так роблять шпильки для волосся African Butterfly — вручну та з любов’ю
Заколки для волос из ЮАР African butterfly
Шпильки Африканський метелик — так вони народжуються

Прикол цієї шпильки в тому, що навіть Річард на своїй дуже коротко стриженій голові примудряється її заколоти. Фішка – у системі «інтерлок» – заганяючи зубці в зубці ми жорстко фіксуємо шпильку в зачісці. При цьому жодних больових відчуттів немає, а надалі з досвіду роботи з клієнтками, дуже сильно допомагає особливо при тонкому і дуже негустому волоссі, та в принципі – при будь-якій мірі густоти.